Upominek dla uczniów – trwała pamiątka

Upominek ma przede wszystkim sprawić radość osobie, która go dostanie. Jeżeli wobec tego, ktoś lubi słodycze, można podarować mu pudełko ulubionych pralinek czy innych czekoladek. Pytanie tylko – czy coś, prezent, który za chwilę zostanie zjedzony, faktycznie jest dobrym wyborem? Raczej nie, ale… to Twój wybór. Jeśli jednak chcesz sprawić radość, która będzie trwała zdecydowanie dłużej, zapoznaj się z naszymi poradami. Może dzięki nim w końcu trafisz na idealny upominek.

Serduszko z magnesem

To musi być coś młodzieżowego

Pamiętaj, że uczeń jest bardzo wymagający, jeżeli chodzi o prezenty. Osobom w starszym wieku chyba łatwiej dogodzić, nawet, pomimo iż zdaje się, że mają już wszystko. Pomysłów na typowo młodzieżowe prezenty nie brakuje. Jednak nie każdy można podarować uczniom. Poza tym nie każdy jest tani, więc i pod tym względem niektóre podarunki należy wyeliminować z listy. Jaki prezent na zakończenie szkoły nauczyciele wybierają najczęściej? Przeważnie są to książki, choć żeby było taniej, bo jednak klasy dziś bywają liczne, a książki do najtańszych nie należą, nauczyciele wybierają też zwyczajne dyplomy. To jednak najczęściej ląduje głęboko w szufladach. Prezent powinien być typowo młodzieżowy. Może to być coś praktycznego albo śmiesznego. Na przykład coś z typowo młodzieżowym grawerem…

I… najlepiej, by prezent był trwały

Prezent, który podarujesz swoim uczniom, powinien być trwały. Musi to być coś na pamiątkę. Chcąc wręczyć im jakiś praktyczny gadżet i zarazem taki, który ich ucieszy, byłoby trzeba się wykosztować. Poza trwałością upominek na zakończenie szkoły dla uczniów powinien wyróżniać się:

  • ciekawym wyglądem,
  • solidnym wykonaniem,
  • przystępną ceną.

Taki upominek powinien powodować, że uczeń nie zechce włożyć go głęboko do szuflady, bo będzie z niego zadowolony, dumny. Wydaje się może, że coś takiego nie istnieje. Tymczasem mamy podpowiedź.

Zawieszka super uczeń

Świetnym pomysłem są drewniane upominki

Bardzo modnym w ostatnim czasie i już sprawdzonym pomysłem na prezent dla uczniów na zakończenie szkoły są kolorowe serca tworzone w formie statuetki, zawieszki albo magnesu na lodówkę. Idealnie dopasowany do okoliczności grawer, czyni ten podarunek niezwykle ciekawym i praktycznym. To doskonała pamiątka na długie lata, szczególnie gdy jest wykonana z drewna wysokiej jakości. Grawer to nie tylko zabawny obrazek, ale też treść, a są nią słowa wdzięczności za pracę w określonym roku szkolnym. Jeżeli podoba Ci się ten pomysł, zajrzyj na naszego bloga, a zapewne znajdziesz tam mnóstwo ciekawych propozycji.